Jakie soczewki kontaktowe najlepsze?

Jak zmienić okulary korekcyjne na soczewki? Czy noszenie soczewek zamiast okularów jest bezpieczne? Jakiej firmy soczewki kontaktowe wybrać? Czy zacząć od noszenia soczewek jednodniowych? Soczewki progresywne lub kolorowe gdzie kupić?
Banka
Posty: 1

Jakie soczewki kontaktowe najlepsze?

Postautor: Banka » 09 kwie 2019, 10:29

Niebawem planuję zakupić pierwszą parę soczewek kontaktowych, którymi pragnę zastąpić okulary. Po gruntownym badaniu wzroku mój okulista stwierdził, że mogę samodzielnie wybrać pomiędzy soczewkami dziennymi a miesięcznymi, ponieważ oba typy będą dla mnie odpowiednie. Znalazłam już dobrze zaopatrzony sklep internetowy oferujący różne modele soczewek. Na ten moment wydaje mi się, że jednodniowa soczewka kontaktowa przemawia do mnie bardziej. A Wy? Jakie soczewki używacie?

janicaw
Posty: 11

Re: Jakie soczewki kontaktowe najlepsze?

Postautor: janicaw » 20 cze 2019, 15:39

w takiej sytuacji warto wybrać salon w którym dostaniesz szkolenie z zakładania, bo sam zakup soczewek chyba nie wystarczy

pamelka22
Posty: 2

Re: Jakie soczewki kontaktowe najlepsze?

Postautor: pamelka22 » 16 wrz 2019, 19:00

Soczewki zawsze mi się podobały. Z nimi jest znaczniej wygodniej, czuję się w nich atrakcyjniej, mogę sobie wybrać kolor oczu i też bez problemu uprawiać sport. Chociaż jak zauważyłam okulary też ostatnio stały się modne. Ale ja jednak pozostanę wierna soczewkom. Polecam zajrzeć sobie do sklepu https://optiland.pl/ jest w nim dużo wybór soczewek w konkurencyjnych cenach.

telme
Bywalec
Posty: 206

Re: Jakie soczewki kontaktowe najlepsze?

Postautor: telme » 02 maja 2023, 10:26

Ja mieszam. Raz okulary, raz soczewki. Zdecydowałam się na nie przede wszystkim latem, ale t eraz kiedy trzeba nosić maseczki jest też wygodniej (wreszcie nic nie paruje;)). Nie czuję żadnej różnicy.
Oczywiśćie wcześniej dobrze jest skontaktować się z optometrystą, aby ten dobrał odpowiednie okulary albo soczewki.
Daję namiar na sieć salonów w Tarnowie oraz w Rzeszowie (można zapisać się tam na takie badanie)
https://hasztagoptykwawrzon.pl/


Wróć do „Okulary czy soczewki, czyli wszystko o soczewkach kontaktowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość