Okulary korekcyjnene na rower - ranking

Okulary korekcyjne - rozmowy na temat kształtu, funkcji, trendów okularów korekcyjnych. Rozmawiaj na forum o wszystkim, co związane z okularami korekcyjnymi. Szukaj informacji o promocjach na okulary korekcyjne.
janekW
Bywalec
Posty: 48

Okulary korekcyjnene na rower - ranking

Postautor: janekW » 27 maja 2018, 16:51

Szukam jakiegoś rankingu okularów rowerowych. Czy macie jakiś adres gdzie można poczytać opinie/zalety wybranych marek i modeli?

blindgirl
Bywalec
Posty: 49

Re: Okulary korekcyjnene na rower - ranking

Postautor: blindgirl » 31 maja 2018, 12:46

Jeśli chodzi o okulary korekcyjne na rower i ich ranking, to będzie Ci ciężko znaleźć, bo nie wiem czy powstał jakiś ranking okularów korekcyjnych, a co dopiero tych na rower ;) Nie chodziło Ci czasem o okulary przeciwsłoneczne na rower po prostu? Wczoraj takowe widziałam w lumpeksie w koszu na wagę :D Ja na szczęście nie mam aż takiej wady i na rower w silnie słoneczne dni po prostu zostawiam korekcyjne w domu, a ubieram swoje tanie przeciwsłoneczne i też dają radę.

tarnowi
Posty: 9

Re: Okulary korekcyjnene na rower - ranking

Postautor: tarnowi » 06 cze 2018, 12:22

ciekawy temat, bo też kiedyś szukałem takich testów, więc również czekam na takie wskazówki


Wróć do „Okulary korekcyjne - opinie i porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość