Zakup okularów korekcyjnych na Aliexpressie

Okulary korekcyjne - rozmowy na temat kształtu, funkcji, trendów okularów korekcyjnych. Rozmawiaj na forum o wszystkim, co związane z okularami korekcyjnymi. Szukaj informacji o promocjach na okulary korekcyjne.
blindgirl
Bywalec
Posty: 49

Zakup okularów korekcyjnych na Aliexpressie

Postautor: blindgirl » 20 maja 2018, 21:58

Cześć! Szanse są nikłe, ale nie zaszkodzi spróbować, zatem zapytam - czy ktoś z Was kupował może okulary lub oprawki na Aliexpressie? Jestem bardzo ciekawa, bo tam są identyczne okulary jak te marki Fendi, które w PL w sklepie kosztują 960, a tam (co prawda nie Fendi, ale model ten sam) niecałe 50 zł w przeliczeniu na polskie :shock: Nie stać mnie na te oryginalne i chętnie pokusiłabym się o te Aliexpressowe, bo różnica w cenie spora! :D Pytanie oczywiście czy to w ogóle opłacalny zakup, bo jak mają mi się rozwalić te oprawki po tygodniu, to tych 50 złotych też mi szkoda.. Kupujecie coś ogólnie na Aliexpressie, polecacie, warto? Niby większość produktów i tak idzie do nas Chin z tzw. jednej fabryki, a to potem zostaje obrandowane i tyle.. I są tam niby oceny kupujących, myślicie, że to wiarygodne i można temu ufać? I obawiam się też o sposób dostawy, bo jak mają te moje wymarzone okulary iść miesiąc i tłuc się przez pół świata, to boję się, że dojdą w kilku kawałkach, jest tam jakaś bezpieczna opcja dostawy :?: Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :P

Wróć do „Okulary korekcyjne - opinie i porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości