Jak kupować markowe okulary w sklepach internetowych?

Okulary korekcyjne - rozmowy na temat kształtu, funkcji, trendów okularów korekcyjnych. Rozmawiaj na forum o wszystkim, co związane z okularami korekcyjnymi. Szukaj informacji o promocjach na okulary korekcyjne.
janki44
Posty: 12

Jak kupować markowe okulary w sklepach internetowych?

Postautor: janki44 » 15 paź 2018, 09:52

Jakie parametry oprawek warto znać by ograniczyć nieudane zakupy i ew zwroty? Czy wysokość oprawy w miejscu soczewek, wielkość pola soczewek i szerokość oprawy to wystarczające parametry do trafionych zakupów?

blackgrzywa
Posty: 16

Re: Jak kupować markowe okulary w sklepach internetowych?

Postautor: blackgrzywa » 15 sty 2019, 08:59

Parametry są wystarczające natomiast ja bym proponował sprawdzić jak okulary pasują do twarzy, a w tym celu jednak trzeba je przymierzyć :) Poza tym co innego zobaczyć w sklepie online a co innego jednak dotknąć, zobaczyć czy odpowiada nam materiał, faktura, grubość itd. Są sklepy internetowe z okularami, które proponują darmowe przymierzenie kilku wybranych oprawek, które przysyłają kurierem. Potem odsyłasz oprawki - na koszt sklepu :)

telme
Bywalec
Posty: 206

Re: Jak kupować markowe okulary w sklepach internetowych?

Postautor: telme » 18 lis 2020, 10:59

Sama ostatnio zastanawiałam się nad kupieniem sobie okularów ajurwedyjskich do korekty wzroku. NIe wiem czy widzieliście jak wygladają ale są to okulary z niewielkimi dziurkami, potem jednak zrezygnowałam .Wczytałam się w tematykę oraz wyczytałam,ze taka korekcja jest możliwa aczkolwiek najlepiej prowadzić pod kontrolą okulisty.

Sama noszę zarówno soczewki jak i okulary. Jak mam zmęczone oczy to okulary są dla mnie wygodniejsze. Soczewek nie noszę codziennie aczkolwiek latem czy podczas uprawianiu sportu są bardziej komfortowe niż okulary.

Lubię okulary w okrąglym kształcie. https://szczecinek.com/artykul/okragle- ... la/1032506

Bozena02R
Posty: 1

Re: Jak kupować markowe okulary w sklepach internetowych?

Postautor: Bozena02R » 17 mar 2023, 08:54

Kupowanie markowych okularów w sklepach internetowych wymaga zachowania ostrożności i przestrzegania kilku zasad. Przede wszystkim warto upewnić się, że sklep posiada oficjalną dystrybucję wybranych marek i jest wiarygodny. Należy też dokładnie przeczytać opis produktu, sprawdzić wymiary i porównać ceny z innymi sklepami, a także zwrócić uwagę na warunki zwrotu lub reklamacji w przypadku niezadowolenia z zakupu.


Wróć do „Okulary korekcyjne - opinie i porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość