Prezent na 25 30 40 50 rocznicę ślubu

Rozmowy mało związane z okularami, czyli luźne rozmowy byle z kulturą.
woser
Posty: 12

Prezent na 25 30 40 50 rocznicę ślubu

Postautor: woser » 20 cze 2021, 16:23

Jaki macie propozycje na atrakcyjny i elegancki prezent na 25 30 40 50 rocznicę ślubu dla rodziców? Ważna rocznica, więc prezent rocznicowy powinien być oryginalny, a jednocześnie wzruszający. Propozycje z cenami i linkami do sklepu mile widziane.

dawilo6
Posty: 5

Re: Prezent na 25 30 40 50 rocznicę ślubu

Postautor: dawilo6 » 13 lip 2021, 00:41

na tym forum jest super propozycja na prezent rocznicowy. Elegancji obraz 3d z wygrawerowanymi serduszkami ułożonymi w formie drzewka. Symboliczne drzewko plus wzruszające życzenia/podziękowania to oryginalny prezent na rocznicę rodziców lub dziadków. Nawet obraz może być praktycznym prezentem - będzie wzruszającym elementem wystroju domu rodzinnego. Wydawania kasy na kolejny komplet filiżanek czy talerzy chyba jest mało atrakcyjne. Jak sądzicie?

dowik
Posty: 7

Re: Prezent na 25 30 40 50 rocznicę ślubu

Postautor: dowik » 28 sty 2022, 11:45

Dobrym przykładem na unikalny prezent na 50 rocznicę ślubu dla rodziców jest album na zdjęcia z dedykowanym grawerem stosownym do tej ważnej uroczystości. Przy tak dużej ilości zdjęć jakie robimy warto wybrać te najważniejsze i przeglądać rodzinnie. Dodatkowo mamy pewność, że będą bezpieczne.

anila4
Posty: 5

Re: Prezent na 25 30 40 50 rocznicę ślubu

Postautor: anila4 » 30 sty 2022, 21:33

Personalizowane prezenty to chyba najlepszy pomył przy takich jubileuszach

Dista
Bywalec
Posty: 214

Re: Prezent na 25 30 40 50 rocznicę ślubu

Postautor: Dista » 21 lis 2022, 08:49

Ja z przyjaciółką np (co prawda na urodziny, bo mamy w tym samym miesiacu) robimy sobie dzień zakupowy i kazda sobie coś wybiera,a ta druga płaci. Bo samemu może człowiek by sobie nie kupił, a tak wiedząc że to prezent to sobie dogadza. Mi chłopak daje większą sumę pieniędzy, bo ja najlepiej wiem czego potrzebuje, I też sobie kupuje coś super, czego bez świat bym sobie nie kupiła, np zastawę stołową. Bliskich staram się słuchać, obserwować i kupuje raczej trafione, to czego potrzebują. Fajna koszulke, sweter, szalik, skarpetki, bieliznę, drozsze golarki, winko, herbatki,jakieś przybory na wyjazdy, albo cos do ogrodu. Organizery do majsterkowanie itp Dla kobiety świetnym pomysłem na prezent może być karnet do gabinetu kosmetycznego:
https://instytut.bielenda.pl/oferta/kos ... syterapia/
Możecie się zastanowić na przykłąd nad zabiegiem karboksyterapii.

aksa
Posty: 1

Re: Prezent na 25 30 40 50 rocznicę ślubu

Postautor: aksa » 02 paź 2023, 13:36

jak nie pójdziesz na imprezę to nie musisz kupować prezentu


Wróć do „Wolne Polaków rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości