Ciemna jedynka

Rozmowy mało związane z okularami, czyli luźne rozmowy byle z kulturą.
telme
Bywalec
Posty: 206

Ciemna jedynka

Postautor: telme » 20 lip 2021, 07:36

Co można zrobić w przypadku ciemniejszej jedynki? Miałam leczone kanałowo i tak zostało... Zastanawiam się nad załozeniem korony.

Dista
Bywalec
Posty: 214

Re: Ciemna jedynka

Postautor: Dista » 20 lip 2021, 08:44

Mam górna jedynkę zrobioną - koronka. Miałam źle zrobione kanałowe i po latach zaczął gorzej wyglądać. Niby bez tragedii ale chciałam zrobić porządek (zresztą to już względu zdrowotne bo zrobił się stan zapalny). Zrobiłam ponowne czyszczenie kanalu pod mikroskopem, dostałam jakiś wkład aby wzmocnić ząb i na to koronka. Licówki nie chciałam i nawet nie wiem czy było można. Dodatkowo jechałam na malowanie koronki. Mam bardzo jasny odcień kości ale od dziąsła moje zęby mają takie "chmurki" (przebarwienia naturalne). I żeby wyglądało naturalnie, protetyk musiał mi ją malować w porównaniu do reszty zębów. To była jedna wizyta gdy już miałam koronkę tymczasową. Widziałam efekty na bieżąco. Koronka się absolutnie nie odróżnia. Wygląda naturalnie i tylko od spodu jest różnica bo tam nie była malowana. Ja polecam.
https://feederleague.pl/jak-poprawic-wy ... tetycznej/


Wróć do „Wolne Polaków rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość