Pogorszenie wzroku

Sprawdź, gdzie w Twojej okolicy szukać optometrysty lub okulisty. Jak wybrać dobrego i taniego optometrystę? Ile kosztuje badanie wzroku przez optometrystę?
Dista
Bywalec
Posty: 214

Pogorszenie wzroku

Postautor: Dista » 08 sty 2021, 13:01

Proszę o porade.Około 2 miesięcy temu zauwazylam,ze mój wzrok się pogorszyl czytajac.Prawdą jest fakt,ze od czasu plandemii wiecej czasu spędzałam czytaniem różnych postów, artykułów, dolaczylam do kilku FB grup itp.w telefonie.Co polecacie na odbudowę (najlepiej sprawdzone na sobie) wzroku?Za porady z góry dziękuję.

telme
Bywalec
Posty: 205

Re: Pogorszenie wzroku

Postautor: telme » 08 sty 2021, 14:51

Też mi się wzrok pogorszył, dlaczego? Bo siedzimy w domu czytamy wszystko z bliska, nie mamy przestrzeni, nie patrzymy w dal spacerując, chodząc. O to przyczyna. I jesteśmy krótkowzroczni bo nam tak uświadamiają strachem że tu już teraz się coś dzieje. Telefon laptop psuje oczy....

Polecam jak najmniej czasu spędzać przed elektroniką, jak również wprowadzić suplementacje luteiny. Luteina jest bardzo pomocna jesli chodzi o wzmocnienie wzroku. W ofercie ma ją Auraherbals.

Martyna78
Posty: 2

Re: Pogorszenie wzroku

Postautor: Martyna78 » 23 mar 2021, 11:07

Jeśłi pogorszył się wzrok to warto iść do najbliższego okulisty ,ja byłem w OkoExpert , swoją drogą bardzo polecam. Okulista sprawdzi i zdiagnozuje stan twojego wzroku i powie co dalej. Pozdrawiam!


Wróć do „Gdzie warto wykonać badanie wzroku?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość