Okulary korekcyjne damskie z nakładką przeciwsłoneczną na magnes

Okulary korekcyjne - rozmowy na temat kształtu, funkcji, trendów okularów korekcyjnych. Rozmawiaj na forum o wszystkim, co związane z okularami korekcyjnymi. Szukaj informacji o promocjach na okulary korekcyjne.
nanol5
Posty: 4

Okulary korekcyjne damskie z nakładką przeciwsłoneczną na magnes

Postautor: nanol5 » 31 paź 2018, 23:12

Czy warto zainwestować w takie oprawki? Pora roku może mało odpowiednia, ale teraz można takie wielosezonowe oprawki korekcyjne z nakładkami na magnesy kupić w niższych cenach. Kiedyś już się do tego przymierzałam, ale opinie na forach mnie odwiodły.

oleko
Posty: 8

Re: Okulary korekcyjne damskie z nakładką przeciwsłoneczną na magnes

Postautor: oleko » 09 gru 2018, 17:54

to dobre rozwiązanie, ale trzeba dobrze wybrać, bo czytałem o odpadających nakładkach i to firmowych

janicaw
Posty: 11

Re: Okulary korekcyjne damskie z nakładką przeciwsłoneczną na magnes

Postautor: janicaw » 20 cze 2019, 15:46

okulary słoneczne warto kupić większe niż korekcyjne, więc trudno pogodzić oba rozwiązania

Dista
Bywalec
Posty: 214

Re: Okulary korekcyjne damskie z nakładką przeciwsłoneczną na magnes

Postautor: Dista » 23 sie 2019, 12:23

Osobiście takich nie lubię. Nie znalazłam jeszcze okularów korekcyjnych, które by mi się podobały. Jednak moja koleżanka takie posiada i jest z nich bardzo zadowolona, z tym, ze widocznie ma zupełnie inny gust niż mam ja :) Polecam po prostu wybrac się do salonu optycznego i sobie takie okulary przymierzyć i samodzielnie zdecydować czy Wam pasują czy nie, czy może nie lepiej zdecydować się na okulary innego typu.

Ze swojej strony polecam salony Trendy Opticians https://trendyopticians.pl , mają swoje punkty w wiekszych miastach, a warto jest sie do nich wybrać własnie teraz z uwagi na to, że mają duże promocje zarówno na szkła jak i na oprawki.No i jest mozliwosć wykonania badania wzroku.


Wróć do „Okulary korekcyjne - opinie i porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość