Markowe okulary wysyłkowo - optyk online

Okulary korekcyjne - rozmowy na temat kształtu, funkcji, trendów okularów korekcyjnych. Rozmawiaj na forum o wszystkim, co związane z okularami korekcyjnymi. Szukaj informacji o promocjach na okulary korekcyjne.
blindgirl
Bywalec
Posty: 49

Markowe okulary wysyłkowo - optyk online

Postautor: blindgirl » 02 lip 2018, 15:16

Rozważam zrobienie szkieł korekcyjnych oraz wybór oprawek online wysyłkowo.. bo taniej i wygodniej ;) Ale nigdy tego nie robiłam, nikt ze znajomych też, a to jednak niemała suma. Co o tym sądzicie? Może jako pół ślepi ludzie próbowaliście już tego sposobu? Warto, nie warto? Może nawet polecacie jakiegoś konkretnego optyka online? ;)

janki44
Posty: 12

Re: Markowe okulary wysyłkowo - optyk online

Postautor: janki44 » 15 paź 2018, 09:55

też testuje taki sposób zakupów i generalnie bazuje na wymiarach aktualnych oprawek

blackgrzywa
Posty: 16

Re: Markowe okulary wysyłkowo - optyk online

Postautor: blackgrzywa » 14 sty 2019, 15:33

Mogę polecić sklep na stronie: http://sireneeyewear.com/
Żeby nie kupować w ciemno najlepiej skorzystać z tak zwanej domowej przymierzalni.
Dostajesz wybrane oprawki do przymierzenia w domu i zwracasz po kilku dniach - bezpłatnie. Jak zdecydujesz się na zakup po prostu zamawiasz ten model, który był wcześniej mierzony z wybranymi szkłami korekcyjnymi.

janicaw
Posty: 11

Re: Markowe okulary wysyłkowo - optyk online

Postautor: janicaw » 24 sty 2019, 23:34

a jak w tej sytuacji dopasować oprawki to twarzy?

blackgrzywa
Posty: 16

Re: Markowe okulary wysyłkowo - optyk online

Postautor: blackgrzywa » 09 kwie 2019, 09:47

janicaw pisze:a jak w tej sytuacji dopasować oprawki to twarzy?

Już pisałem :) Zamawiasz do domu kilka różnych opraw i na spokojnie przymierasz, które Ci pasują. Potem odsyłasz i zamawiasz te wybrane w sklepie online. To jest nazywa właśnie domowa przymierzalnia :)

janicaw
Posty: 11

Re: Markowe okulary wysyłkowo - optyk online

Postautor: janicaw » 20 cze 2019, 15:41

to fajne rozwiązanie, ale cztery pary to dobre rozwiązanie, jeśli już wiesz czego szukasz ;)


Wróć do „Okulary korekcyjne - opinie i porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość