Etui na okulary dla nastolatki

Tu możesz zamieścić ogłoszenia, ale związane z okularami. Znalazłeś ciekawe akcesoria do okularów lub chcesz sprzedać oprawki możesz to zrobić na tym forum.
janekW
Bywalec
Posty: 48

Etui na okulary dla nastolatki

Postautor: janekW » 14 maja 2018, 11:50

Jakie macie propozycje etui dla nastolatki, bo przeglądam już dziesiątki sklepów i nie znalazłem nic ciekawego. Planuje zakup etui na prezent.

blindgirl
Bywalec
Posty: 49

Re: Etui na okulary dla nastolatki

Postautor: blindgirl » 17 maja 2018, 13:16

Jeżeli chodzi o etui, to ja zwykle dostaję je przy zakupie oprawek - zarówno w sieciówkowych sklepach (ostatnio dostałam w Twoich Soczewkach), jak i małych, niesieciówkowych optykach na obrzeżach miasta ;) Lepiej pochodź po tych osiedlowych optykach za tym etui, wbrew pozorom mają tam czasem bardzo ładne i nietypowe albo spróbuj na Dawandzie, Pakamerze czy KuferArcie, oni tam mają pełno tych handmade ciekawych akcesoriów :)

okularnica94
Posty: 18

Re: Etui na okulary dla nastolatki

Postautor: okularnica94 » 21 lip 2018, 00:00

To aż tak wielki problem by zakładać wątek? ;) Doprawdy? Ja zawsze brałam, jakie dawali u optyka przy odbiorze okularów i tyle...

telme
Bywalec
Posty: 206

Re: Etui na okulary dla nastolatki

Postautor: telme » 25 lis 2020, 14:04

No coż, forum jest o tematyce okularów tak wiec założenie wątku o pokrowcu na okulary rownież nie jest tutaj nieprawidłowe. Poza tym w sklepach optycznych stacjonarnych o ile bardzo często jest duży wybor oprawek,to jest niewielki wybór etui na okulary. Tak więc dobrze jest poszukać w sklepach internetowych.

Sama ostatnio zamawiałam w sklepie online, cenowo było znacznie korzystnej niż w sklepach stacjonarnych. I mogłam znaleźć oryginalny model.
https://c-o.com.pl/etui-na-okulary,c46,pl.html


Wróć do „Okulary - akcesoria ogłoszenia kupię sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość