Męskie tanie oprawki okularowe pod zerówki

Okulary korekcyjne - rozmowy na temat kształtu, funkcji, trendów okularów korekcyjnych. Rozmawiaj na forum o wszystkim, co związane z okularami korekcyjnymi. Szukaj informacji o promocjach na okulary korekcyjne.
bolko4
Posty: 8

Męskie tanie oprawki okularowe pod zerówki

Postautor: bolko4 » 09 cze 2018, 17:55

Gdzie kupię męskie tanie (do 150zł) oprawki okularowe pod zerówki? Najlepiej w Krakowie lub sklepie internetowym?

blindgirl
Bywalec
Posty: 49

Re: Męskie tanie oprawki okularowe pod zerówki

Postautor: blindgirl » 02 lip 2018, 14:02

Z zerówkami to spokojnie do 150 się wyrobisz, aż tak bym nie szalała, ja swoje kupowałam za 30 złotych, jak jeszcze nie miałam takiej wady ;) Sprawdź BryLove (online), lub BORN86 (też online), ja tam kupowałam i służyły mi dwa lata. Jak coś to zawsze możesz odesłać :) :) A stacjonarnie to nie znam takich optyków.

TuiTam
Posty: 1

Re: Męskie tanie oprawki okularowe pod zerówki

Postautor: TuiTam » 01 sie 2018, 11:03

Dużo oprawek ma Primus i u nich mi się podoba, że spora część wzorów jest za normalne pieniądze które większości klientów nie będą na starcie przerażać, a przecież trzeba jeszcze doliczyć koszt samego szkła plus ewentualnie dodatkowych powłok. Okulary nie są tanie ale na pewno można je kupić w rozsądnej cenie właśnie w takich optykach jak ten.

okularnica94
Posty: 18

Re: Męskie tanie oprawki okularowe pod zerówki

Postautor: okularnica94 » 04 sie 2018, 13:38

Polecam te o których pisała @blindgirl plus jeszcze do tego dodałabym BetterLook, Brylion czy marka z odzieżami i dodatkami (takimi niszowymi) jak Fu-Ku.. Aha no i na allegro też jest tego pełno ;)

woser
Posty: 12

Re: Męskie tanie oprawki okularowe pod zerówki

Postautor: woser » 05 wrz 2018, 09:51

Od jakiegoś czasu szukam tylko w optykach internetowych

janki44
Posty: 12

Re: Męskie tanie oprawki okularowe pod zerówki

Postautor: janki44 » 15 paź 2018, 09:40

jeśli szukasz oprawek w atrakcyjnych cenach to raczej nie u optyków sieciowych. Czy warto wydać 500zł za takie oprawki to już kwestia przewidzianego budżetu.


Wróć do „Okulary korekcyjne - opinie i porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość