Optyk Wrocław Galeria Dominikańska

Optyk Wrocław Sprawdź którego optyka polecają. Gdzie znajdę dobrego i taniego optyka z okolicy Wrocławia. Znalazłeś profesjonalnego optyka poinformuj innych użytkowników forum.
blindgirl
Bywalec
Posty: 49

Optyk Wrocław Galeria Dominikańska

Postautor: blindgirl » 20 cze 2018, 17:41

Jeżeli chodzi o Wrocław i oprawki, to polecam salon Fielmanna w Dominikańskiej - tam zrobiłam swoje ostatnie szkła i okulary, no i plus za wybór oprawek i przystępne ceny, ALE obsługa zdecydowanie na minus, tzn. jedna pani, która pomagała mi dopóki mi się wszystko podobało, a jak zaczęłam odrzucać oprawkę za oprawką, to zaczęła kręcić nosem i tak jakby obraziła się i sobie poszła.. koniec końców, potem i tak znalazłam jedne ciekawe oprawki u nich no i zrobiłam, ale też ich polityka jest chora, bo jeśli nie robisz u nich okularów, to nie możesz u nich zrobić badania wzroku ;) Dziwne, że takie zamknięcie na ludzi, kiedy wszystkie inne salony są tak otwarte i nie mają z tym problemu, nawet te małe, niesieciówkowe, na obrzeżach miasta.. W każdym razie, jeśli już robisz u nich te okulary, to badanie wzroku free :)

Wróć do „Optyk Wrocław - opinie i kontakty o sprawdzonych optykach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość