Oprawki do okularów trendy 2018

Okulary korekcyjne - rozmowy na temat kształtu, funkcji, trendów okularów korekcyjnych. Rozmawiaj na forum o wszystkim, co związane z okularami korekcyjnymi. Szukaj informacji o promocjach na okulary korekcyjne.
sebilo
Posty: 10

Oprawki do okularów trendy 2018

Postautor: sebilo » 16 cze 2018, 12:22

Podpowiecie gdzie szukać pomocy - modnych wzorów na oprawki do okularów z 2018r? Najlepiej jeśli to będzie sklep online. W ostateczności proszę o wskazówki jakie są trendy

blindgirl
Bywalec
Posty: 49

Re: Oprawki do okularów trendy 2018

Postautor: blindgirl » 30 cze 2018, 18:36

Jeśli chodzi o to gdzie szukać szkieł to temat już był wałkowany sto razy, poszukaj odpowiedzi w innych wątkach albo skorzystaj z lupki i opcji szukaj.. a jeśli chodzi o trendy, to okulary to przecież nie spodnie i nie ma po co wiązać tego z modą i trendami, ważne, żeby Ci pasowały.. bo co, zmienisz szkła i oprawki za rok, jak będą inne trendy? Ale ja zaobserwowałam, że robią teraz dużo tych druciaków albo tych z kładką nad nosem - zupełny bezsens, kojarzy mi się to z tymi starymi aparatami ortodentycznymi na pół twarzy...

worto44
Posty: 14

Re: Oprawki do okularów trendy 2018

Postautor: worto44 » 01 sie 2018, 14:53

sprawdź topowe marki a zobaczysz, co będzie noszone. Znając trendy warto szukać w tańszych markach

blindgirl
Bywalec
Posty: 49

Re: Oprawki do okularów trendy 2018

Postautor: blindgirl » 04 sie 2018, 13:26

Polecam oglądać pokazy mody online albo na FashionTV ;) Anja Rubik ma teraz fajne i wiele celebrytów zza oceanu je ma, ale ona na każdym zdjęciu/evencie ma inne, więc nie wiem jak wytłumaczyć.. :lol: W każdym razie takie zwężane u boku, niczym kocie, ale jeszcze bardziej wydłużone!

janki44
Posty: 12

Re: Oprawki do okularów trendy 2018

Postautor: janki44 » 15 paź 2018, 09:44

mnie "wpadły w oko" oprawki Ray Ban z jasnym dołem a reszta ciemnia. Taki miks kolorystyczny jest chyba w topie


Wróć do „Okulary korekcyjne - opinie i porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości