Okulary progresywne - cena szkieł

Okulary korekcyjne - rozmowy na temat kształtu, funkcji, trendów okularów korekcyjnych. Rozmawiaj na forum o wszystkim, co związane z okularami korekcyjnymi. Szukaj informacji o promocjach na okulary korekcyjne.
janekW
Bywalec
Posty: 48

Okulary progresywne - cena szkieł

Postautor: janekW » 14 maja 2018, 11:34

Czy okulary progresywne - szkła z polskiej firmy JZO są dobre jakościowo? Cena w jakiej optyk oferuje mi szkła JZO jest niższa niż moje poprzednie okulary. Zastanawiam się czy niższa cena jest odbiciem jakości?

tarnowi
Posty: 9

Re: Okulary progresywne - cena szkieł

Postautor: tarnowi » 06 cze 2018, 11:57

Ja wybrałem Szajny w cenie 500zł i jestem zadowolony. Szkoda kasy na zagraniczne soczewki za 1200zł

bolko4
Posty: 8

Re: Okulary progresywne - cena szkieł

Postautor: bolko4 » 09 cze 2018, 18:36

to chyba zależy od indeksu (grubości) soczewek

sebilo
Posty: 10

Re: Okulary progresywne - cena szkieł

Postautor: sebilo » 16 cze 2018, 12:46

jeśli masz soczewki do +/-3 to wybieraj polskie - będzie dobrze i tanio

blindgirl
Bywalec
Posty: 49

Re: Okulary progresywne - cena szkieł

Postautor: blindgirl » 30 cze 2018, 18:32

I od producenta oczywiście cena szkieł też zależy.. ;)

winus
Posty: 6

Re: Okulary progresywne - cena szkieł

Postautor: winus » 18 lip 2018, 15:09

w zeszłym roku robiłem soczewki progresywne 1/-2 z firmy Szajno i jestem zadowolony z jakości, a wtedy z ceny.

worto44
Posty: 14

Re: Okulary progresywne - cena szkieł

Postautor: worto44 » 01 sie 2018, 14:49

w zeszłym tygodniu kupiliśmy teściowi soczewki z Szajny i jest ok

Pawello9
Posty: 4

Re: Okulary progresywne - cena szkieł

Postautor: Pawello9 » 21 gru 2018, 21:28

Jeleniogórskie Zakłady Optyczne też mają w ofercie szkła progresywne Cena też całkiem przyjazna, bo przy (-2/1) zapłaciliśmy za szkła 560zł. Rozpatrywałem też szkła progresywne varilux, ale ostatecznie stanęło na JZO. Potwierdzam, że dużo zależy od dobrego badania i doświadczenia optyka w doborze takich soczewek

riszek
Posty: 5

Re: Okulary progresywne - cena szkieł

Postautor: riszek » 26 kwie 2020, 12:54

Soczewki z JZO nie odbiegają w jakości i komforcie użytkowania, ale warto poszukać dobrego optometrystę. Na postawie opinii znajomych optyków najwięcej błędów jest z doborem mocy soczewek.

aida3
Posty: 5

Re: Okulary progresywne - cena szkieł

Postautor: aida3 » 01 wrz 2020, 00:14

moim zdaniem ważniejsze od ceny okularów progresywnych jest zrobienie dobrego badania - często to właśnie jest przyczyna problemów przyszłych użytkowników.


Wróć do „Okulary korekcyjne - opinie i porady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości